ســـازمــان قطار شهــری قــم

Qom Urban Railway Organization

بازدید اعضاء قرارگاه مردمی کریمه اهل بیت (سلام الله علیها) از پروژه مترو قم

27 اسفند 1401

اعضاء قرارگاه مردمی کریمه اهل بیت (سلام الله علیها)، از ایستگاه میدان شهید مطهری بازدید نمودند. (تاریخ انتشار ۱۴۰۱/12/27)

image

به گزارش واحد خبر سازمان قطار شهری شهرداری قم، روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۱/12/25 همزمان با سالروز شهادت سردار رشید اسلام مهدی باکری و روز شهردار، اعضاء قرارگاه مردمی کریمه اهل بیت (سلام الله علیها)، از نزدیک در جریان فعالیت های انجام شده در پروژه کلان مترو و ساخت ایستگاه شهید مطهری، قرار گرفتند.
سرپرست سازمان قطار شهری قم، ضمن خوش آمدگویی  به بازدید کنندگان، گزارشی از ابتدای فعالیت پروژه تا کنون را ارائه نمود و خواستار همکاری مساجد و عموم مردم در زمینه اطلاع رسانی و فرهنگ سازی استفاده از مترو شد.
محمدرضا انگشت باف ، در این بازدید تصریح نمود، در صورتیکه مشکل تامین 3 رام قطار مورد نیاز مرتفع گردد، آمادگی راه اندازی فاز نخست با 2 ایستگاه شهید مطهری و کشاورز در ابتدای سال 1402 وجود دارد.
بازدید کنندگان نیز با تشکر از همه کسانی که در پیشرفت این پروژه عظیم نقشی داشته اند، خواستار بهره‌برداری هر چه سریعتر فاز نخست خط یک مترو و همچنین تکمیل ایستگاه مسجد مقدس جمکران و تکمیل فاز دوم مترو جهت استفاده زائرین و مجاورین حرم کریمه اهل بیت ( سلام الله علیها) شدند.

 

تگ ها :
آخرین اخبار

بازدید اعضاء شورای اسلامی شهر قم از ایستگاه میدان شهید مطهری مترو

در روزهای آغازین سال 1402 اعضاء شورای اسلامی شهر مقدس قم طی بازدیدی از ایستگاه میدان شهید مطهری مترو، رضایت خود را از پیشرفت های صورت گرفته در این پروژه کلان شهری اعلام نمودند. (تاریخ انتشار ۱۴۰2/01/07)


بازدید نوروزی از کارگاه های دپو و پارکینگ مترو

سرپرست سازمان قطار شهری در دومین روزی کاری سال 1402 با حضور در دپو و پارکینگ مترو پیشرفت جبهات کاری فعال را مورد ارزیابی قرار داد. (تاریخ انتشار ۱۴۰2/01/06)


همبستگی عامل پیشرفت مترو قم/آمادگی بهره برداری از فاز نخست با تأمین واگن

مسئولین استانی و شهری و مسئولان قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در جریان بازدید از فاز نخست خط یک مترو قم با جدیت بر راه اندازی و بهره برداری مترو در آینده ای نزدیک تأکید نمودند. (تاریخ انتشار 1401/۱2/18)


بازدید بازرس کل استان قم از مترو/ مترو قم در انتظار تأمین واگن

بازرس کل استان قم طی بازدیدی از مترو قم، پیشرفتهای حاصل در این پروژه را چشمگیر و باعث افتخار دانست. (تاریخ انتشار 1401/12/08)


ارتباط دانشگاه و قطار شهری قم

بازدید رئیس و جمعی از اساتید دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران از پروژه مترو قم. (تاریخ انتشار۱۴۰۱/۱۱/۲۰) 


فعالیت شبانه روزی کارگاه های مترو قم با وجود برودت هوا

سرمای زیر صفر درجه در شهر قم نتوانست مانع از پیشرفت و فعالیت شبانه روزی  پروژه مترو شود. (تاریخ انتشار۱۴۰۱/۱۰/۲۵)


راه اندازی مونوریل قم / حمایت مردم و هم افزایی ذینفعان

سرپرست سازمان قطار شهری قم: تکمیل پروژه مونوریل جزو مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان قم می باشد و لیکن برای تکمیل و راه اندازی نیاز به حمایت مردمی و هم افزایی ذینفعان داریم. ( تاریخ انتشار ۱۸/ ۱۰ /۱۴۰۱)


رضایت از پیشرفت پروژه مترو قم

دادستان شهر مقدس قم طی بازدیدی از مترو قم، از پیشرفتهای حاصل شده در این پروژه ابراز خرسندی نمود. (تاریخ انتشار ۱۴۰۱/۱۰/۱۳)


تأمین واگن های متروی قم توسط وزارت کشور

در مراسم گرامیداشت روز ملی حمل و نقل در شهر مقدس مشهد، قرارداد تأمین واگن های متروی قم به ارزش بالغ بر ۲۸۰۰۰ میلیارد ریال با حضور رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور توسط وزارت کشور به شهرداری قم تنفیذ گردید. (تاریخ انتشار۱۴۰۱/۰۹/۳۰)


جلسه مشترک اعضاء اتحادیه قطار شهری کشور در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی

رسیدگی به مشکلات بودجه ای و عمرانی قطار شهری های کشور که در جلسه کمیسون عمران مجلس شورای اسلامی با حضور مدیران عامل سازمان های قطار شهری برگزار گردید.(تاریخ انتشار۱۴۰۱/۰۹/۱۶)