ســـازمــان قطار شهــری قــم

Qom Urban Railway Organization

پیام قدر دانی جناب آقای دکتر قاری قرآن از پرسنل سازمان قطار شهری

13 بهمن 1394

به گزارش شهر نيوز در پيام دكتر عليرضا قاري قرآن آمده است : روند اجراي پروژه هاي شهري قم نسبت به گذشته رشد مطلوبي داشته و بايد تمام دست اندركاران امور شهري همت خود را گماشته تا به شهري در خور شاًن جهان اسلام دست يابيم. (94/11/12)

image

به گزارش شهر نيوز در پيام دكتر عليرضا قاري قرآن آمده است: شهر مقدس قم نسبت به چند سال گذشته تغيير و تحولات زيادي نموده است . قم به عنوان يك كانون فرهنگي و علمي همواره كانون توليد انديشه در كشور و جهان اسلام بوده و هست. روند اجراي پروژه هاي شهري قم نسبت به گذشته رشد مطلوبي داشته و بايد تمام دست اندركاران امور شهري همت خود را گماشته تا به شهري در خور شاًن جهان اسلام دست يابيم.

در ادامه اين پيام آمده است: يك بار ديگر با تلاش و همت پرسنل خدوم و زحمت كش مديريت شهري در شهر كريمه اهل بيت(س) و همزمان با ايام ا... دهه فجر عزم‌ها جزم گرديد و كارنامه درخشاني در راستاي خدمت رساني به زائرين و مجاورين براي شهرداري قم رقم زده شد. همدلي و همراهي و حضور شبانه روزي تمامي مديران و كاركنان زير مجموعه سازمان قطار شهري قم در مديريت شهري باعث كسب رضايت حداكثري مردم و مسئولين گرديد.

وي تصريح نموده است: در اين ميان تلاش و زحمات فراوان كارگران گرانقدر جهت نصب دو واگن پروژه مونوريل قم مثال زدني است. به همين منظور و با هدف تكريم و پاسداشت خدمت ماندگار همكاران بر آن شديم تا از سخت كوشي پرسنل حاضر در طرح تجليل نمائيم.

قاري قرآن در ادامه اين پيام آورده است:  بر خود لازم مي‌دانم از تمامي همكاران بواسطه تلاش و همت مضاعف در اين ايام تقدير و تشكر نموده و رهاورد اين پروژه عظيم شهري را در جهت بهبود و گسترش حمل و نقل عمومي شهر قم را تقديم شهروندان شهر كريمه اهل بيت و مجاورين آن حضرت مي نمايم .

تگ ها :
آخرین اخبار

برگزاری جلسه هیأت مدیره سازمان قطار شهری قم در آذر ماه

جلسه هیأت مدیره سازمان قطار شهری قم با محوریت پروژه منوریل در سالن جلسات این سازمان برگزار گردید.


امکان سنجی مجدد خط B مترو قم

مدیر عامل سازمان قطار شهری شهرداری قم: افزایش طول مسیر و تعداد ایستگاه های خط B متروقم پس از بررسی توسط مشاور و موافقت مراجع بالا دستی قطعی می باشد.


مترو قم در مقایسه با سایر شهرها

معاون مالی و پشتیبانی سازمان قطار شهری شهرداری قم: پیشرفت احداث خط 1 مترو قم در مقایسه با سایر خطوط قطار شهری کشور نسبتاً قابل قبول و متناسب با تخصیص اعتبارات دولتی و ... می باشد.


کاهش قابل توجه هزینه های اجرای تونل مکانیزه مترو قم

معاون فنی و اجرایی سازمان قطار شهری شهرداری قم: با استفاده از تجربه های شهرهای دیگر در ساخت و اجرای مترو و مدیریت هزینه ها،  شاهد کاهش قابل توجه هزینه های  اجرای تونل مکانیزه مترو قم بوده ایم.


وزارت کشور متولّی تأمین ناوگان مترو های کشور

مدیرعامل سازمان قطار شهری شهرداری قم وزارت کشور را متولی اصلی تأمین ناوگان موردنیاز مترو در کشور دانست و گفت: شهرداری قم به‌منظور تأمین ناوگان خط یک مترو قم تعامل همه‌جانبه و پیگیری مستمر از وزارت کشور را در دستور کار داشته و دارد.


عدم مالکیت شهرداری قم در مورد دستگاه حفاری(TBM)

مدیر عامل سازمان قطار شهری شهرداری قم: دستگاه حفاری تونل مکانیزه (TBM) بر اساس مفاد قرارداد و نظر مشاور وقت در مالکیت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) بوده و شهرداری مبلغ 6/4 میلیون یورو بابت تملک آن را پرداخت ننموده است.


مترو قم همگام با توسعه شهر هوشمند

مدیرعامل و مدیران سازمان فناوری اطلاعات شهرداری قم از ایستگاه میدان شهید مطهری مترو بازدید نمودند.


بررسی مسائل مرتبط با خط 1 مترو قم

به میزبانی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و با حضور نمایندگان وزرات کشور، مشکلات و موانع راه اندازی فاز نخست مترو قم و همچنین توسعه به سمت مسجد مقدس جمکران، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


مترو قم نماد فعالیت جهادی وانقلابی

مترو قم به عنوان یکی از نمادهای مهم فعالیت جهادی و انقلابی در شرایط تحریم کشور برای اثبات خودباوری و تکیه بر توان داخلی می باشد.


انتشار فراخوان عمومی خرید خدمات مشاوره امکان‌سنجی ادامه طرح منوریل قم

انتشار فراخوان عمومی خرید خدمات مشاوره امکان‌سنجی ادامه طرح منوریل قم