ســـازمــان قطار شهــری قــم

Qom Urban Railway Organization

"عباس بشری موحد" سرپرست معاونت اداری و مالی سازمان قطار شهری شهرداری قم شد

14 مهر 1401

با حکم سرپرست سازمان قطار شهری شهرداری قم، عباس بشری موحد به عنوان سرپرست معاونت اداری و مالی سازمان قطار شهری شهرداری قم منصوب شد. (تاریخ انتشار ۱۴۰۱/۰۷/۱۴)

image

 به گزارش واحد خبر سازمان قطارشهری شهرداری قم، در متن حکم سرپرست سازمان قطار شهری به عباس بشری موحد آمده است:

نظر به تعهد، تخصص و تجربیات ارزنده جنابعالی و با عنایت به فرم انتصاب شماره ۳۸۰۱/ث/۰۱/۲۰۱ مورخ ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ و با حفظ وضعیت استخدامی به موجب این ابلاغ به سمت "سرپرست معاونت اداری و مالی" منصوب می گردید.

امید است با استعانت از ذات اقدس باریتعالی و در ظل توجهات حضرت بقیه ا... الاعظم(ع) و در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با تمام توان  در بهره گیری از استعدادهای بالقوه و نیروهای متعهد و متخصص و با بسط و گسترش فضائی مملو از خودباوری، تکیه بر خرد جمعی و هماهنگی و تعاملات لازم با سایر حوزه ها اهتمام ورزیده و با پایبندی به تعهد و تعالی سازمانی، موجبات پیشرفت در راستای دستیابی به اهداف عالیه را فراهم آورده و خدمت صادقانه به زائرین و مجاورین کریمه اهل بیت (س) را نصب العین خود قرار دهید.

تگ ها :
آخرین اخبار

بازدید مدیران استان و شهرداری از پروژه های قطار شهری

استاندار قم: به واسطه زحمات همکاران  شهرداری و سازمان قطار شهری، اقدامات خوبی در پروژه مترو قم صورت گرفته است.


برق دار شدن فاز نخست خط یک مترو قم

مدیر عامل سازمان قطار شهري قم، برق دار شدن فاز نخست خط یک مترو را گام مهمی در جهت راه اندازی و بهره برداری از این پروژه کلان در جهت خدمت رسانی به شهروندان دانست.


تبریک روز کارگر توسط مدیرعامل سازمان قطار شهری قم

انگشت باف مدیر عامل سازمان قطار شهري قم با صدور پیامی ضمن تقدیر از تلاش های کارگران زحمتکش پروژه های مترو و منوریل، فرا رسیدن هفته کار و کارگر را تبریک گفت.


استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان در پروژه مترو قم

معاون بهره برداری سازمان قطار شهری قم: استفاده از توان و ظرفیت های شرکت های دانش بنیان و توانمند داخلی از ابتدای پروژه مترو قم تا کنون در اولویت های سازمان قطار شهری قرار داشته است.


تست و تحویل گیری موانع انتهایی خط یک مترو قم

معاون بهره برداریسازمان قطار شهری شهرداری قم از تأمین موانع انتهای پروژه خط یک مترو قم با استفاده از توان داخلی و تولیدکنندگان داخلی خبر داد.


آیت الله اعرافی: پیشرفت پروژه مترو قم نسبت به بازدید سال 1397 قابل توجه است

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور با حضور در ایستگاه مترو شهید مطهری ضمن بازدید از روند احداث این ایستگاه در جریان آخرین وضعیت اجرای پروژه بزرگ خط یک مترو قم قرار گرفت.


اتصال پردیسان به میدان 72 تن  توسط خط B متروی قم

دکترآقامیری: خط  Bمترو قم از سایت ۵۶۰ هکتاری آغاز و تا میدان ۷۲ تن ادامه خواهد داشت.


افزایش ۵۰۰ درصدی مبلغ اوراق مشارکت سال ۱۴۰۲ متروی قم

مدیرعامل سازمان قطار شهری قم گفت: اوراق مشارکت پروژه کلان متروی قم با افزایش قابل توجه ۵۰۰ درصدی، معادل مبلغ ۲۵ هزار میلیارد ریال توسط وزارت کشور تعیین شد.


برآورد هزینه احداث هر کیلومتر خط 2 مترو قم

هزینه بهاء تمام شده برای هر کیلومتر خط 2 مترو قم، تقریباً 40 الی 45 میلیون یورو برآورد می گردد.


آماده سازی کلیّات پیوست فرهنگی پروژه های سازمان قطار شهری قم

مدیر عامل سازمان قطار شهری شهرداری قم: احداث و توسعه زيرساخت پروژه هاي زيربنايي، نقش مهم و موثري را در ارتقاء سطح فرهنگي و اجتماعي استفاده كنندگان و ساكنين مجاور، ايفاء ميكند.