ســـازمــان قطار شهــری قــم

Qom Urban Railway Organization

بازدید نوروزی از کارگاه های دپو و پارکینگ مترو

06 فروردین 1402

سرپرست سازمان قطار شهری در دومین روزی کاری سال 1402 با حضور در دپو و پارکینگ مترو پیشرفت جبهات کاری فعال را مورد ارزیابی قرار داد. (تاریخ انتشار ۱۴۰2/01/06)

image

به گزارش واحد خبر سازمان قطار شهری شهرداری قم، روز یکشنبه مورخ ۱۴۰2/01/06 محمدرضا انگشت باف سرپرست سازمان قطار شهری قم به همراه معاونت فنی اجرایی و مدیران فنی سازمان از بخش های مختلف دپو و پارکینگ مترو بازدید و فعالیت نیروهای مستقر در کارگاه را مورد بررسی قرار داد.
 طی این بازدید مهندس معینی، معاون فنی اجرایی سازمان قطار شهری با تشریح فعالیت های انجام شده در قسمتهای مختلف دپو و پارکینگ که در محوطه 38 هکتاری کارگاه قلعه کامکار در حال انجام می باشد، از فعالیت مستمر نیروهای پیمانکار حتی در روزهای تعطیل عید نوروز خبر داد.
سرپرست سازمان قطار شهری با ابراز رضایت از فعالیت های انجام شده در ایستگاه های میدان شهید مطهری و میدان کشاورز، خواستار تلاش بیشتر پیمانکار برای دستیابی به برنامه زمانبندی در بخش دپو و پارکینگ نیز شد.
کارگاه 38 هکتاری دپو و پارکینگ در ضلع شمال غربی شهر مقدس قم و ابتدای جاده جعفریه قرار دارد که شامل بخش های مختلف تعمیر و نگهداری ناوگان و خطوط ریلی و همچنین قسمت های مربوط به کنترل خط و دپو و پارکینگ قطارها می باشد که در حال حاضر نیز اجرای عملیات محوطه سازی، ساختمان occ و سوله تعمیرات و نگهداری در دستور کار قرار دارد.
 

تگ ها :
آخرین اخبار

کاهش شدید اعتبارات و افزایش هزینه ها، مهمترین عامل تأخیر در اجرای مترو قم

مدیر عامل سازمان قطار شهری شهرداری قم: کاهش اعتبارات مورد نیاز و افزایش چند برابری نرخ تجهیزات و مصالح طی سالهای اخیر ، مهمترین عامل تاخیر در اجرای مترو قم می باشد.


فرونشست سطحی زمین در خیابان امامزاده ابراهیم(ع) ارتباطی با مترو قم ندارد

مدیر پروژه ایستگاه A12 مترو قم: فرونشست سطحی زمین در خیابان امامزاده ابراهیم(ع) در اثر مشکلات تأسیسات زیر سطحی بوده و ارتباطی به عملیات اجرای پروژه مترو ندارد.


بازدید مدیر عامل سازمان قطار شهری قم از کارگاه عمرانی مصلی تهران

مدیر عامل سازمان قطار شهری شهرداری قم از کارگاه عمرانی مصلی تهران بازدید نمود.


"محمد رضا انگشت باف" مدیر عامل سازمان قطار شهری شهرداری قم شد

بنا به پیشنهاد شهردار قم و با حکم استاندار قم، محمدرضا انگشت باف به عنوان مدیر عامل سازمان قطارشهری شهرداری قم منصوب شد.


برنامه توسعه مترو قم به سمت مسجد مقدس جمکران

تکمیل فاز نخست و توسعه فاز دوم خط 1 مترو قم نیازمند تخصیص و تزریق به موقع منابع مالی می باشد.


تامین و حمل تجهیزات سامانه تهویه، اعلام و اطفاء حریق پروژه مترو قم

تجهیزات سامانه تهویه و اعلام حریق، ساخته شده توسط متخصصان داخلی وارد پروژه مترو قم گردید.


"محمدرضا فرزانگان" رئيس اداره نگهداري و تعميرات سازمان قطار شهری شهرداری قم شد

با حکم سرپرست سازمان قطار شهری شهرداری قم، محمدرضا فرزانگان به عنوان رئيس اداره نگهداري و تعميرات قطار شهری شهرداری قم منصوب شد.


"سید محمد حسین رضوان کریمی" رئيس اداره طراحي و مهندسي سازمان قطار شهری شهرداری قم شد

با حکم سرپرست سازمان قطار شهری شهرداری قم، سید محمد حسین رضوان کریمی به عنوان رئيس اداره طراحي و مهندسي سازمان قطار شهری شهرداری قم منصوب شد.


"رسول روستايي زاده" سرپرست اداره سرمايه انساني سازمان قطار شهری شهرداری قم شد

با حکم سرپرست سازمان قطار شهری شهرداری قم، رسول روستایی زاده به عنوان سرپرست اداره سرمايه انساني سازمان قطار شهری شهرداری قم منصوب شد.


ایستگاه مترو شهید مطهری قم آماده بهره‌برداری گردید

مدیر پروژه ایستگاه شهید مطهری مترو قم: با تکمیل ساختمان و انتقال و نصب بخش زیادی از تجهیزات، ایستگاه شهید مطهری آماده بهره برداری می باشد.